LOGU UN DURVJU MONTĀŽA

Montāžai jāiztur minimālas prasības pret mājas siltināšanu, siltumizolāciju un hermetizāciju. Profesionālai montāžas veikšanai nepieciešama celtniecības savienojumu secības shēma, kas ietver: esošās instalācijas situācijas noteikšanu (ārsienas konstrukcija, sienas materiāls, elementu izmērs, montāžas līmenis), stirpinājuma kontūras noteikšana (divpusēja, trīspusēja vai visapkārt), papildus ietekmējošie faktorus (svars, vēja slodze, horizontālās un vertikālās darba slodzes), stiprinājumu sistēmas izvēle ( atkarībā no sienas materiāla, loga konstrukcijas, uzstādīšanas vietas, slodzes veidiem, atbalsta punktiem, aizsardzība pret koroziju, paredzamai brīvkustībai montāžas šuvē) un visbeidzot darba veikšana saskaņā ar ražotāja sniegtajām instrukcijām.

Šāda secīga darbu veikšana ir pamats kvalitatīvam produkta montāžas izpildījumam. Pēc šādiem principiem mēs montējam no PVC, alumīnija un koka izgatavotus elementus. Tāpat veicam jumtu un nestandarta logu montāžu.

Ilggadīgi sadarbojamies ar saviem partneriem PVC logu piegādē no Polijas un Vācijas. Tāpat mums ir sadarbības partneris, kas var piedāvāt alumīnija profila durvis un logus ražotus tepat Latvijā ar augstiem kvalitātes standartiem. 

Pieprasīt cenu

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies.

Jautājumi?

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies.