Angāru būvniecība

Izgatavojam profilēta metāla skārda angārus pēc individuāliem projektiem. Angāru būvniecībā pamatus veidojam gan no klasiskā betona gan arī pie virsmas stiprināmos. Angāru garums nav ierobežots,  savukārt augstums nepārsniedz 8 metrus. Angāru varam arī nosiltināt un ievietot papildus logu un durvju blokus. Angārus izbūvējam kantaina tipa vai noapaļota tipa. Jumts var būt gan vienslīpu, gan divslīpu. Produkciju uzstādam gruntēti krāsotu, kā arī cinkotu. Metāla profilētais skārds ir pieejams 0.45mm vai 0.50 mm biezumā jebkurā Jums vēlamā krāsā. Šiem angāriem varam uzstādīt arī PVC tenta jumta un sienu segumus.

Siltināto angāru būvniecībā izmantojam sendviča paneļus biezumā no 100-250 mm, kurus montējam gan horizontāli, gan vertikāli atbilstoši pasūtītāja projektam un vēlmēm. Sendviča paneļu pildījums: vate, poliuritāns, putuplasts. Siltinātā angāra platums nepārsniedz 30 metrus. Kolonnu attālums 5 metri. Būve ir ātri izbūvējama un ērta lietošanai visos gadalaikos. Tā kā sendviča paneļus un nosedzošās skārda detaļas varam izvēlēties dažādās krāsās, tad variējot ar dažādiem krāsu toņiem ir iespēja vienai ēkai radīt mūsdienīgāku izskatu. Angāra jumtam tiek paredzēta dažāda tipa reņu un notekcauruļu sistēma lietus ūdens novadīšanai. Siltināta angāra izvēle ir ne tikai tā izbūves izmaksu un ātruma dēļ, bet arī augstas siltumizolācijas un akustisko īpašību dēļ. Angāra izbūves termiņš līdz 6 mēneši ieskaitot visus ēkas būvdarbus.

 

 

Angāru izmantošana: Jūsu uzņēmējdarbības infrastruktūrai, lauksaimniecības vajadzībām zemnieku saimniecībās, industriālajām teritorijām un loģistikas termināļiem, kā arī privātmāju teritorijās (garāžas, noliktavas) dažāda tipa tehnikas un inventāra novietošanai.

Angāra izbūves darba grafiks:

  • Zemes darbi, būvlaukuma sagatavošanas darbi, komunikāciju izbūves darbi;
  • Dz/b pamatu izbūve, nenesošās gruntīs pāļveida pamatu izbūve ar dz/b plātnes betonēšanu;
  • Nesošo metāla konstrukciju uzstādīšana (sienas, jumts, kopnes);
  • Sendvičpaneļu montāža (sienas, jumts);
  • Durvju un logu montāža;
  • Pamatu papildus apmūrēšanas, hidroizolācijas un siltināšanas darbi;
  • Iekšdarbi;
  • Labiekārtošanas darbi (nožogojums, cietā seguma ieklāšana, zālāji un apstādījumi).

Papildus angāru izbūvē veicam specifiskus darbus atbilstoši angāra paredzētajai izmantošanai: auksto kameru izbūvi ēkā, iekštelpu sadalījumu ar nenesošām konstrukcijām, komunikāciju penāļu un elektrotīkla izbūvi, apkures risinājumu ieviešana, katlu apsaites mezglu ierīkošana, grīdas segumu epoksīda vai poliuretāna klājumu ieklāšana, ugunsdzēsības automātikas, apsardzes un videonovērošanas sistēmu ierīkošana.

Pieprasīt cenu

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies.

Jautājumi?

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies.