Bruģēšana

SIA “Depoks būve” bruģēšanas darbus veic vairāk kā 18 gadus, kas nozīmē to, ka jebkurš mūsu klients var sazvanīt mūs šodien un vienoties par jebkuriem ar bruģēšanu saistītiem darbiem, garantijas remontiem vai citām jaunām iecerēm. Mēs Jums esam pieejami arī pēc 20 gadiem, kas nereti nav iespējams ar citām kompānijām vai nepastāvīgām reklāmu brigādēm, un turpinām kvalitatīvi un ar pilnu atbildību strādāt nozarē.

Mums ir ilggadēja pieredze un zināšanas bruģa ieklāšanā un teritorijas labiekārtošanā: ceļu, ietvju, piebraucamo ceļu, stāvvietu, atpūtas zonu, pagalmu, dārza celiņu u.c. izbūvē. Bruģa ieklāšana ir samērā ātrs process, tas ir ērti kopjams. Pieejami visdažādākie veidi, formas un krāsas. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj izmantot bruģa segumu ne tikai parkos un privātmāju pagalmos, bet arī industriālos un citos paaugstinātas noslodzes objektos.

Bruģa galvenās priekšrocības:

  • Dažādas formas;
  • Dažādas krāsas;
  • Dažādi biezumi;
  • Dažādu rakstu veidošanas iespējas jaucot dažādas krāsas un formas;
  • Apstrādāts bruģis ļauj iegūt abrazīvu virsmu
  • Iespēja variēt ar krāsu toņiem (Colormix tehnoloģijas)

 

Bruģēšana nebeidzas ar bruģa seguma ieklāšanu un apmaļu montāžu. Pārsvarā šādu darbu izbūvē papildus tiek gatavots nesošais “pīrāgs” (ģeotekstils, salizturīgs aizsargslānis, šķembu vai tā maisījuma kārta, izlīdzinošā bruģa minerālmateriālu apakškārta), izbūvēti lietus novadīšanas, savākšanas sistēmas, ieguldīti kabeļi, gofras specifiskām iekārtām, betona puķupodi, stabiņi un tmldz. Tas viss veido kopējās kvadrātmetra izmaksas, kas parasti ir krienti lielākas nekā pats bruģa segums, ko būs iegādājies pats klients vai pērkot to no mums. Bruģēšanas darbu izcenojumi ir atkarīgi arī no tādiem faktoriem kā objekta atrašanās vieta, darbu apjoms, nepieciešamā slodzes izturība uz bruģa, bruģakmens raksta, darbu sarežģītības un materiālu veida.

Uztici savas mājas fināla darbus mums, jo tā būs tava vizītkarte taviem viesiem un pašam sev. Protams seguma izvēle ir gaumes jautājums, bet mūsu konsultācijas dos iespēju Tev izvēlēties estētiskāko un videi patīkamāko risinājumu.

Mēs strādājam Rīgas tuvākajā apkārtnē, Jūrmalā, Tukumā un krasta joslā no Slokas līdz Engurei.

Pieprasīt cenu

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies.

Jautājumi?

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies.